Sektörde tam 40 yıldır kalite. güven. hizmet.

Onur Gofret olarak tam 40 yıldır, toplum sağlığını korumak adına tamamen hijyenik koşullarda sağlığınızı tehlikeye sokabilecek her türlü katkı maddesi ve yapay kimyasallardan uzak tamamı el yapımı  ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.


Onur Gofret

Hakkımızda

Sektörde tam 40 yıldır insan sağlığına uygun lezzet üretmekteyiz. Rakip olarak sadece kendimiz ile yarışarak hep dah iyisi ve daha kalitelisi için çalıştık. Hedefimize ulaşmak için yürüdüğümüz yolda ilke ve inançlarımızdan ödün vermeden tam 40 yıl boyunca yürüdük.

Daha fazla üretmek, daha fazla kar elde etmek adına kalitemizden ödün vermedik. Kaliteden ödün vermemizin toplum sağlığına karşı bir tehdit olabileceğinin bilinci ile tamamen doğal yöntemler ile sağlığımızı tehdit etmeyecek üretim yöntemlerini kullanmaya devam ettik.

Sizlerin güveni ve desteği ile 40 yıllık geçmişe imza atan firmamız sizlerle bir 40 yıl daha birlikte olmaktan onur duyacaktır.


Vizyonumuz

Gıda ürettiğpimizin bilinci ile 7 den 70'e herkesin güvenle tüketebileceği, örf ve adetlerimize bağlı kalarak "Olması gerektiği gibi" mamüller üretmeye özen gösterdik. Sizlerin güven ve desteği ile aynı ilkelerle, aynı inanç ve güvenle aynı yolda yürümeye devam edeceğiz.


Misyonumuz

İnsan sağlığını tehdit etmeden, damak zevkinize uygun klasik yöntemlerle üretimimize devam etmek. Sektörde üretim konusunda öncü olmayı, çalışanlarımızın eğitimine destek olmayı, kalitemizden ödün vermeden ürün çeşitliliğimizi ve üretim kapasitemizi arttırmayı görev edindik.